ZAPRASZAMY NA SEDNO 04.2013

W labiryncie różnych spraw i wątpliwości, w gonitwie za tym, co konieczne i niezbędne, w gąszczu opinii i zdań „jedynie słusznych” – można się zgubić.

Jeśli rodzi się w Tobie, Młody Człowieku, pragnienie szukania tego, co jest prawdą, tego, co jest sensem i tego, co pomoże Ci odkryć własną tożsamość, zapraszamy na drugie już spotkanie teatralne SEDNO, które odbędzie się w Pniewach od 12 do 14 kwietnia 2013 roku.

Metodą warsztatową, pod okiem doświadczonego instruktora teatralnego, będziemy wspólnie tworzyć spektakl. Bo … jeśli szukasz sensu, szukasz domu, szukasz siebie… to szukasz Boga! Przyjedź do Pniew!

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

• Chcemy stworzyć przestrzeń twórczego poszukiwania wartości w świecie współczesnym i przydatnych do tego form wyrazu, takich jak: misterium, przedstawienie, inscenizacja, pantomima, monodram, film krótkometrażowy, kabaret itp.

• W tym roku rezygnujemy z formy przeglądu przedstawień, proponujemy natomiast profesjonalne warsztaty teatralne pt.: Szukam sensu, szukam domu, szukam siebie. Zajęcia poprowadzi p. Wiesława Klata, doświadczony instruktor teatralny i pedagog. Zwieńczeniem naszych działań będzie przedstawienie dla mieszkańców Pniew, które przygotują wszyscy uczestnicy SEDNA.

• Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych działaniami scenicznymi (wiek uczestników 13+), w sposób szczególny współpracujących z siostrami urszulankami SJK.

• Uczestnicy spotkania przywożą ze sobą: śpiwory, karimaty, obuwie z miękką podeszwą (koniecznie!!!).

• Mile widziane instrumenty muzyczne.

• Udział w kosztach od osoby wynosi 60 zł + 5 zł koszulka.

 

KONTAKT: → ewentualne pytania, zgłoszenia do 5 kwietnia 2013 roku:

s. Danuta Sakowicz
ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej 1
62-045 Pniewy
tel. 61 29 38 226
e-mail: danutaur@wp.pl

ZAPRASZAMY I CZEKAMY!

Zobacz także